معرفی سروش صدر

با سلام

سروش صدر هستم . سال های زیادی هست که تجربه تدریس و برنامه نویسی دارم . قصد دارم در این بخش برخی از تجربیات و اطلاعات خودم رو با شما به اشتراک بزارم .

در زمان دانشجویی مثل اکثر دانشجوها تجربه تدریس بصورت تفریحی را داشتم . هم زمانی که در جهاد دانشگاهی همدان مشغول گذراندن دوره کاردانی بودم در رشته کاردانی نرم افزار و هم زمانی که در ادامه دوره قبل در دانشگاه آزاد قزوین مشغول تحصیل در دوره ی کارشناسی ناپیوسته بودم آن هم در رشته مهندسی نرم افزار.

سال 1388 بعد از قبولی ارشد در رشته مهندسی نرم افزار شروع به تدریس به صورت رسمی در فرهنگسرای فناوری اطلاعات کردم . اولین دوره ، دوره آشنایی با Internet و مباحث مرتبط با آن بود . بعد از آن دوره ی برنامه نویسی C و ++C . این دوره بارها و بارها تکرار شد . از دوره های دیگری که در فیلد برنامه نویسی برگزار شد میتوان به برنامه نویسی به زبان #C ، دوره طراحی و پیاده سازی بانک های اطلاعاتی SQL Server ، برنامه نویسی با زبان ASP.NET اشاره کرد . همکاری بنده با فرهنگسرای فناوری اطلاعات حدود 5 الی 6 سال به طول انجامید.

پس از همکاری با موسسه ها و آموزشگاه های مختلف به صورت برگزاری کلاس های خصوصی و عمومی ، همکاری خودم را با آموزشگاه نیک آموز و تقریبا هم زمان، با مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی آغاز کردم .

همان طور که در سایت نیز مشاهده میکنید محصولات مختلفی را با همکاری آموزشگاه نیک آموز تولید کردیم که برجسته ترین آن به نظر بنده آموزش شی گرایی در سی شارپ میباشد . همینطور در حال حاضر مشغول تولید محصول دیگری هستم که به زودی از طریق سایت نیک آموز و همچنین این سایت اطلاع رسانی خواهد شد .

همکاری با نمایندگی های مختلف مجتمع فنی تهران نیز تجربیات و نتایج بسیار خوبی را برای بنده به همراه داشت .از آنجا که تمام وقتم صرف تدریس نمیشود و درکنار کار ثابت خودم به تدریس نیز میپردازم نتوانستم با نمایندگی ها و شعبات بیشتری همکاری داشته باشم .

  • مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی
  • مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان
  • مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک
  • مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب
  • مجتمع فنی تهران نمایندگی شهرقدس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *